30 августа 2023, 16:09

ColorWay Extra Dry 1200gsm (CW-5612) - ваше авто оцінить його роботу

Відверто кажучи, я досить скептично віднісся до самої пропозиції – мікрофібровий рушник для авто за 500 гривень. Мовляв – це досить дорого, а результат спрогнозувати наперед на 100% не вийде.

Проте, вже перша практика довела, що я був не правий. Про мої враження, від знайомства з виробом читайте у цьому огляді.

Ключове за упаковку

Та давайте про все по черзі. Користувач отримає виріб в середній за розмірами упаковці, виготовлений з матеріалу, що тактильно нагадує блістер. На мій погляд, даний матеріал є досить міцним, а тому надійно захищає рушник під час транспортування від виробника до продавця і далі до користувача.

Інша цінність упаковки в даних, винесених на стінки. Так, зокрема в правому верхньому куті передньої стінки перелік ключових особливостей та можливостей; напроти – розміри (50х60 см), далі маємо "підказку" для яких цілей виріб, густину тканини та інші цікаві "речі".

Рекомендую поглянути й на стінку позаду. Тут, перш за все, досить детальний перелік властивостей, є дані про склад виробу, трохи технічної інформації за виробника, застереження щодо використання плюс коротка довідка про сам рушник. Як на мене, враховано все, що потрібно знати про дану модель, то ж час на вивчення даремно витрачено не буде.

Ключові особливості моделі

- матеріал - високоякісна двошарова мікрофібра;
- розміри – 50х60 см;
- щільність – 1200 г/м2;
- вбираючи властивості – до 600% води в порівнянні з власною вагою;
- особливості матеріалу - використання волокна "кручена петля": об'єднуються 3 нитки пряжі (зазвичай одна або дві), що застосовуються для створення петель та скручування.

Враження від експлуатації

Перше, що вам потрібно тут знати - CW-5612 – це кардинально новий рівень автомобільного рушника в порівнянні з класичними гумовими серветками "з туби". Я мав нагоду протестувати цей виріб на кількох авто, тож ділюсь, як кажуть, побаченим та відчутим:

- седан класу С – вистачає навіть з невеликим запасом. Що дивно та одночасно приємно – за підсумками навіть не довелось вичавлювати серветку. Ще один плюс – відсутність розводів, а третій – не потрібно докладати значних зусиль для досягнення результату.

- повнорозмірний SUV – вистачило на все (скло не чіпав) і також без зусиль. Гарантую – власники будуть задоволені.
- на прибирання універсала також вистачає з невеликим запасом, і також без розводів, які, до речі, мене страшенно бісять. До речі, для порівняння – якщо під час витирання звичайною гумовою серветкою її доводилось кілька разів витискати та навіть переполіскувати, то у випадку ColorWay Extra Dry 1200gsm подібних "речей" не відбувалось.

Деякі висновки та підсумки

Підсумовуючи сказане, варто відзначити, що даний виріб доступний в кількох версіях з розмірами, а також щільністю. У нас на знайомстві була ТОПова - 1200 г/м2 та 50х60 см відповідно. Крім неї, користувач також може придбати версію 40х40 см з аналогічною щільністю або ж 50х60, але вже зі щільністю 800 г/м2 плюс деякою відмінністю в колірному поєднанні.

Мні сподобались отримані результати при роботі з CW-5612. Заявлена вартість за підсумками цілком виправдана отриманими результатами та мінімальним доглядом за самим виробом.

Вартість моделі на сайті виробника.

Продукт надано пресслужбою ColorWay