2 апреля 2024, 22:15

RIVACASE 8068 (Black) Bundle – твій комплект чемпіона!

Отже, маємо цікаву пропозицію для користувачів з активною життєвою позицією – місткий рюкзак для поїздок і не лише + спортивна пляшка на 750 мл. Як змінює наявність її враження від самого рюкзака, та чим ще цікавий даний комплект?

Замість вступу

Почнемо з того, що ця модель рюкзака передусім орієнтована на транспортування/зберігання ноутбука з дисплеєм до 15,6 дюйма. Нічого таємного в цьому нема, адже RIVACASE – бренд, один з напрямків діяльності якого – саме виробництво рюкзаків під ноутбуки. Однак у випадку з моделлю 8068 – це чудово продуманий баланс між ноутбучним рюкзаком та рюкзаком під поїздки. В кінцевому підсумку, користувач отримав не лише зручний засіб транспортування ноутбука, але загалом місткий рюкзак, в який влізе чимало корисного, в тому числі під згадані вже подорожі.

Кілька слів щодо пляшки. Точної назви на ній не вказано, але логотип RIVACASE свідчить про те, що маємо справу не з продуктом стороннього виробника. Загалом пляшка виглядає на своєму місці, і є непоганим бонусом до даної моделі рюкзака. Вдалим форматом біля відповідного відсіку виглядає петля – це і свого роду "страховка" для більш надійного розміщення пляшки (і не лише штатної), а ще - взявшись за цю петлю, ви, таким чином, можете переносити свій RIVACASE 8068 (Black) Bundle. Звичайно ж, в останньому випадку все залежить від умов та обставин, але за необхідності така можливість передбачена, і особисто моє враження однозначне: "Має місце бути"!

Використані матеріали

Стосовно використаних в RIVACASE 8068 (Black) Bundle матеріалів, маємо справу з улюбленим для даного бренду поліестером. Звісно ж, поліестер є абсолютно різним за типом, щільністю та деякими іншими особливостями. Тут матеріал досить м’який, а тому, як наслідок, рюкзак користувачем за необхідності може бути гарно складеним, і майже не займати місця. При всьому цьому варто зауважити за відсутність переломів, перегибів, кошлатання та ін., скажімо так, "прикладів" дешевизни використаного матеріалу. Словом, в цьому плані все круто! Як завжди!

Крім поліестеру, ще "на борту" м’яка ощадлива тканина – використано для підкладок і перегородок всередині, невелика кількість стропи (ремені), тканина у вигляді сітки – її перевага, крім м’якості чудовий дихаючий ефект.

Гумові вставки в якості, свого роду, фіксатора використані на бічних кишенях під пляшку/парасольку чи будь-яку іншу, схожу за формою річ. Крім того, аналогічний "фіксатор" передбачений і під відсік для ноутбука. Зручно? Як на мене, абсолютно. Надійно? В цьому плані претензій також ніяких.

В RIVACASE 8068 фірмова фурнітура бренду. На мій погляд, вона не потребує ніяких додаткових характеристик якості, адже ми робимо це чи не в кожному другому огляді. Фурнітура RIVACASE – це свого роду законодавець моди в даному напрямку, тобто коли іншим потрібно рівнятися саме на цей рівень. Саме це і є найкращою характеристикою.

Враження щодо якості пошиття

RIVACASE 8068 – це приклад акуратності та естетики щодо пошиття. Дана модель – не є свого роду "броньовиком" у світі ноутбучних рюкзаків, як це часто можна помітити за дорожчими рішеннями. Проте, від краплин дощу та пилюки/піску використаний матеріал захищає надійно, і щоб впевнитися в цьому я мав достатньо часу.

Стосовно формату пошивки, стіжки основної конструкції "дивляться" всередину, тоді як бічні кишені, фурнітура, та ручки зовні. В підсумку маємо "золоту серединку", оскільки протилежний підхід, наприклад, до прошиття тієї ж фурнітури був би зі своїми умовностями стосовно зручності.

Щодо якості, питань жодних – тут виробник традиційно в ударі! Звісно ж, в гарному розумінні цього слова.

• Вага – 680 г;
• Зовнішні габарити - 310x200x460 мм;
• Кишеня для ноутбука - 275x400x35 мм.

"Штатна" пляшка для RIVACASE 8068 – загальні враження

Дана пляшка виробником не позиціюється як термо, а тому розраховувати на відповідні особливості її користувачеві не варто.

Згідно з даними паспорта, корпус її – це нержавіюча сталь класу SS304. На виході маємо потовщені стіни, а тому говорити за те, що вже слабка чи навіть середня дія довкілля хоч якось негативно вплине на виріб, не доводиться.

Яким саме форматом зафіксована пластикова частина на корпусі, виробник не уточнює, але до якості фіксації питань жодних, рішення також напрочуд вдале.

Безпосередньо на кришці маємо відповідний клапан та петлю.

Головне відділення

Але повернемося знову до рюкзака. У RIVACASE люблять "двійку" ноутбук + 10,1-дюймовий планшет, а тому відповідні "посадкові місця", скажімо так, "мігрують" від моделі до моделі. Що я маю на увазі? Вище я вже писав за те, що перед нами, перш за все, рюкзак під ноутбук 15,6 дюйма – під нього відведено спеціальний відсік в головному відділенні – він на липучці. Поряд ще один - під планшет зі згаданою вище діагоналлю дисплея. Враховуючи те, що дане поєднання зустрічається нами в кожній з протестованих моделей, були зроблені відповідні висновки щодо "міграції". Зі ще цікавих "речей" тут відзначу потовщеність стінок, а це не лише додаткова зручність, але й надійність. "Контакти" з іншими речами, які ви будете транспортувати одночасно зі згаданою електронікою, зведені до нуля.

Третій відсік тут же ну дуже просторий. Він для іншої електроніки, аксесуарів та речей під короткотермінові поїздки, і будьте впевнені – необхідна кількість їх сюди точно поміститься.

Враження від бічного відділення

Якщо головне відділення на подвійній блискавці орієнтоване на вже згадану неодноразово електроніку та більш об’ємні за своїми габаритами "речі", то спереду ви зможете скласти різну "дрібноту": ключі, візитки, телефон, зарядки й так далі. Спробував – сподобалось! Закривається відділення на одинарній блискавці. Надійно!

Бічні кишені

За призначення бічних кишень вже все було сказано вище – пляшки, парасольки та інші речі з подібними габаритами. Причому останні, судячи з розмірів "штатної пляшки тут, можуть бути досить солідними. Не забуваємо також за вже відзначену раніше петлю. Якість фіксуючих у верхній частині гумок особисто мені також сподобалась.

Формати транспортування

Форматів транспортування у RIVACASE 8068 три. Так, крім двох класичних – вертикальна ручка та/або ж наплічні ремені, за необхідності рюкзак можна переносити за петлю біля бічної кишені – по-своєму зручно, особливо в умовах обмеженого простору.

Загальні враження та підсумки

Як сказав би мій найкращий друг: "А що, прикольна "тєма" цей RIVACASE 8068. Ще й пляшка є, не треба мені купувати на тренування"! І дійсно – дана модель – ідеальний варіант для економних користувачів з активною життєвою позицією. Стиль великого міста тут в дрібницях, і саме ці дрібниці здатні підкреслити індивідуальність власника рюкзака.

Та навіть якщо спорт, скажімо так, не ваше, але робота часто "кличе" в кількаденні відрядження і в цьому RIVACASE 8068 здатен закрити чи не всі питання стосовно транспортування необхідних речей.

Вибір саме цієї моделі в якості рюкзака на щодень для поїздок по місту теж буде вдалим, адже крім всього іншого, тут чудовий "тандем" з дійсно гарно зроблених плечових ременів та підкладки, що дихає, а тому ніякої втоми та запотівання спини.

Рекомендована роздрібна вартість – 1399 гривень

Продукт надано пресслужбою EDG GROUP