Про можливості однієї з таких моделей і піде мова далі.
Технічні характеристики та функціональні особливості
- сертифікати безпеки - CE/FCC/RoHS;
- вага - 46 г;
- габарити – 100х69х7 мм;
- статичне та динамічне вирівнювання зносу;
- керування несправними блоками;
- управління низьким енергоспоживанням;
- Smart Zip;
- MTBF: >2 000 000 годин;
- 4K Aligned Random Read - до 60K IOPs;
- вирівняний випадковий запис 4K - до 60K IOP;
- робоча напруга - 5В;
- робоча температура - 0 ~ 70°C.
Комплектація та упаковка
Щодо комплекту поставки, всередині одноразової картонної упаковки користувача чекає виключно сам виріб – SSD-накопичувач Patriot Burst Elite (960ГБ). Ніякої документації не передбачено, але вважати її відсутність мінусом особисто я не можу. Чому? Та все просто. По-перше, абсолютно ніяких проблем зі встановленням чи ініціалізацією тут немає. По-друге, якщо станеться гарантійний випадок, документом, що доводить ваші права, виступить чек, що засвідчує офіційність покупки. Втім, я абсолютно не виключаю, що разом з чеком, ви отримаєте відповідний корінець від самого продавця.
Доступні об’єми
У нас в редакції побувала версія Patriot Burst Elite на 960 ГБ. Крім неї, ще користувач може купити дану модель на 128 ГБ (PBU120GS25SSDR), 240ГБ (PBU240GS25SSDR), 480ГБ (PBU480GS25SSDR), а також ТОПову - 1.92TB (PBU192TS25SSDR).
Використані в корпусі матеріали та мої враження щодо якості збірки
Корпус Patriot Burst Elite (960ГБ) – це поєднання двох шматків металу. Верхня частина, а також бічні грані – один цільний шматок, тоді як панель знизу кріпиться всередині першої зі згаданих частин. Формат кріплення, як кажуть, не лежить на поверхні, але з власного досвіду можу стверджувати, що йдеться про машинну "зв’язку" деталей. Чи вийшло якісно? Так, більше ніж. Чи вийшло надійно? По цьому пункту особисто у мене питань також не виникло. За підсумками вищий бал, без знижок та умовностей!
Як саме використано пластик зовні, легко розгледіти на відповідних ілюстраціях далі – будь-які додаткові коментарі тут зайві. Стосовно пластику всередині, тут нічого предметного сказати не можу – корпус не є розбірним для користувача і робити відповідний "розтин" не варто – у випадку звернення в сервісний центр дане втручання буде помічене. За наслідки цього впевнений пояснювати не потрібно.
Наявні металеві пластини хоча і є достатньо тонкими, проте, хоч якось прогнути ці панелі пальцями рук у вас не вийде і це ще один плюс до пункту за якість.
Контролер, пам’ять та підтримка стандартів
Patriot Burst Elite (960ГБ) отримав контролер Phison S11 з 1-ядерним ARM та показниками IOPS до 50 000. Ну і що ще варто відзначити – невеликий інтегрований буфер плюс вміння працювати виключно з пам’яттю TCL.
Стосовно підтримуваних стандартів, мова про S.M.A.R.T., NCQ, TRIM та GPL.
Тип передачі – SATA/600ISATA/600.
Тестовий ПК: програмна платформа та конфігурація
Тестування носія було виконано за "посередництва" стаціонарного ПК. Програмна платформа - Windows 10 Home. Щодо залізної складової, вона наступна:
- материнська плата — ASUS PRIME B660-PLUS D4 (90MB18X0-M1EAY0);
- процесор — Intel Core i5-12400F 2.5GHz/18MB (BX8071512400F) s1700 BOX;
- оперативна пам’ять — Goodram IRDM X 2х8 ГБ;
- HDD — Western Digital Blue 1TB;
- відеокарта — MSI GeForce GTX 960;
- блок живлення Deepcool DQ750ST.
Отримані результати тестування
Отже, на які швидкості по факту може розраховувати користувач?
Спочатку офіційні показники: до 560 МБ/с – читання; до 540 МБ/с – запис.
Нижче досягнуті мною результати.
Короткі підсумки та висновки
В кінцевому підсумку маємо ціну в 1800-1900-1950 гривень – залежить від "жадібності" конкретно взятого продавця. Але так чи інакше навіть 1950 гривень виглядає напрочуд цікавою пропозицією за об’єм в 960 ГБ. Користувач отримає гарний інструмент для апгрейду, який не підведе в найбільш не підходящий момент, забезпечить варті уваги швидкості, а також стабільність.
Орієнтовна вартість – 1950 гривень
Продукт надано пресслужбою Patriot в Україні