чи ж навіть коротких відряджень. Цікаво? Тоді вперед за подробицями.
Використані матеріали
Особисто мою увагу передусім привернула дуже жорстка передня стінка. Відверто кажучи, нічого подібного я раніше не зустрічав; сказати, що приємно вражений – не сказати нічого! Ця стінка є дійсно дуже крутою; просто таки шикарно підкреслює технологічність моделі, паралельно вказуючи на строгість дизайну. Словом, дійсно безпрограшний варіант. Крім того, маємо чудовий захист, причому не тільки для речей у відсіку спереду, а ще завдяки саме такому матеріалу, навіть абсолютно пустий рюкзак гарно тримає форму. Але останнє – це вже як бонус в "скарбничку" дизайну, хоча й також по-своєму приємний.
Стінка позаду – це дійсно той максимум для комфортного транспортування виробу, на який користувач може сподіватися: м'яка тканина що "дихає", піна в якості потовщення стінки (і не лише цієї), широчезні наплічні ремені та багато ін. Словом, варто спробувати – сподобається, в тому числі відвертим скептикам.
Крім досить товстих стінок всередині маємо також використання ощадливої тканини, а ще тканини, що нагадує собою сітку та ін., також вартих уваги "речей". В підсумку за збереженість розміщеного в рюкзаку можна не перейматися, причому навіть за умов, скажімо так, обмеженого сусідства – виробник про це також подбав.
Якість виготовлення
Стосовно ж якості пошиття, в цьому плані жодних зауважень, в тому числі у форматі відвертих причіпок. За відсутності кращого порівняння висновок напрошується один – маємо хірургічно точне припасування деталей та дорогий формат пошиття. Словом, цей "боєць" дійсно готовий до щоденних "боїв" у великому місті, а поєднані тут поліестер, оксфорд + нейлон – це без перебільшення просто таки ідеальні "обладунки"!
Габарити
• Загальні – 450х120х320 мм;
• Внутрішні під пристрій – 400х300х30 мм.
Головне відділення – ключові особливості
Дане відділення чи ж відсік – тут як кому більше до вподоби – передусім, "посадкове місце" під ноутбук. Максимальна діагональ – до 17 дюймів включно, що, як на мене, навіть дуже непогано. Дане відділення, звісно ж, виключно з потовщеними стінками (виробник використовує піну). Крім ноутбука, сюди ж можна вмістити й інші речі. Але давайте про все по черзі.
За підсумками вивчення безпосередньо "посадкового місця" під ноутбук можна зробити абсолютно правильний висновок – згаданий виріб тут надійно захищений, причому як від впливу пилу чи ж вологи, так і від наслідків падіння рюкзака з незначної висоти. Погодьтесь – має значення, особливо за експлуатації в умовах великого міста. Відсік фіксується на липучці, якість якої не поступається кращим зразкам RIVACASE та інших, не менш іменитих брендів.
Трохи осторонь знаходиться кишеня, в якій з легкістю поміститься 7-дюймовий планшет.
Доповнюють перерахований, скажімо так, "арсенал" чотири кишені напроти згаданих. Вони тут під різноманітні аксесуари: документи, гаманець, бокс з TWS-навушниками й так далі.
"Вишенька на тортик" - наявність тут же досить чималого простору під різноманітні речі, наприклад, ті ж теки з документами, або ж речі для короткочасного відрядження. Особистий досвід використання дає право зробити висновок щодо практичності та зручності.
Характеристика переднього відділення
Вище я недаремно писав про те, що в цій моделі рюкзака виробник передбачив кишені чи не під все на світі, в тому числі … дезодоранту. Так, можливо, ви будете здивовані не менше за мене, однак … До речі, особисто у мене досвід такого знайомства відносно рюкзака перший.
Тут же поряд маємо ще одну кишеню. Вона на гумовій стяжці, і призначена саме для пляшки з водою, ну або ж іншої речі аналогічної форми. Чому ця кишеня не зовні!? Все просто – маємо все ж справу більше з діловим рюкзаком для повсякденного використання, і кишеня під пляшку зовні не дуже пасує обраному стилю.
Зі ще цікавого в даному відділенні варто відзначити дві горизонтальні кишені на блискавках та ще дві з гумовими стяжками. Під що підійдуть? Повербанк, мережева зарядка, речі особистої гігієни (що не зайве у відрядженні) та ін.
До речі, щодо повербанка. Цікавою особливістю Urban Protect GP-BP008 слід вважати наявність двох портів – повноцінного USB та USB Type-C. В підсумку маємо можливість достатньо зручної одночасної підзарядки двох гаджетів. Порти прикриває пластикова заслінка.
"Потаємна" кишеня та кишенька в наплічному ремені
"Потаємна" кишеня вдало доповнює загальну ергономіку. Так, здебільшого це рішення можна назвати класичним, однак це "класика" зручна та доцільна, навіть якщо ви не використовуєте кишеню, щоб сховати в ній дійсно щось важливе. Словом, особисто від мене виробникові в карму плюсик!
Кишеня, яку вбудували в наплічний ремінь мені також сподобалась – зручно зберігати якусь "дрібничку", яка до того ж завжди "під руками".
Використана фурнітура
В Urban Protect GP-BP008 виробником використана японська YKK. За підсумками майже 4-місячного тестування цієї моделі рюкзака нарікань на якість фурнітури жодних.
Формати транспортування
Наплічні ремені в даній моделі рюкзака - це ціле мистецтво. Воно поєднало в собі піну всередині та піну безпосередньо в задній стінці. Поверхня спинки та ременів – "дихаюча" тканина. Остання – це 100% комфорт, особливо під час тривалого транспортування. Ну і плюс тришаровий композитний дизайн на виході - губка знімає тиск, а піна дає декомпресію та робить поверхню неслизькою.
За ручне транспортування також ніхто не забув – відповідна ручка передбачена. Матеріал виготовлення не уточнюється, але обраний стиль, формат і навіть деякою мірою харизма – це саме те, що особисто я люблю.
Замість висновків
В кінцевому підсумку у нас одна з кращих моделей ділового рюкзака для щоденної експлуатації в умовах великого міста, або ж короткочасних відряджень. Першокласні матеріали, чудова ергономіка та "дизайн на мільйон" робить дану модель цікавим вибором в очах навіть особливо прискіпливого користувача, для якого багато важить кожна дрібниця.
Вартість Gelius Backpack Urban Protect GP-BP008 – 1750 гривень
Продукт надано пресслужбою Gelius
Фото – Gelius.ua