22 июня 2026, 14:15

На Львівщині ув'язнили водія, який "назбирав" понад 132 000 грн штрафів

У 2022-му його позбавили прав на 10 років за керування у стані сп'яніння та оштрафували на 51 000 грн, проте він все одно сідав за кермо. 

Лише у жовтні 2024 року його двічі зупиняли за водіння без прав.
Оцените новость:
  • 0 оценок