21 января 2022, 10:10

Більше риби — більше задоволення

Дуже рибні роли від Rice&Fish: де замовити суші в Києві?

Готуєтесь до романтичної вечері? Або просто хочеться відкласти хатні справи на потім та відпочити після роботи? В таких випадках вас виручить доставлення смачних та дуже рибних ролів від мережі "Рис&Риба".

 

Більше риби — більше задоволення

Саме таким правилом керуються шеф-кухарі суші-бару, тому не шкодують свіжої риби для ваших найкращих вражень. Але перед тим як потрапити на вашу тарілку, вона проходить ретельний відбір та підготовку. І це не перебільшення.

На початку роботи суші-бару, керівники поставили перед собою ціль — створити мережу закладів зі смачним та якісним меню. Тому знайшли надійних постачальників свіжої риби та відповідальних шеф-кухарів, які щодня перевіряють усі продукти на якість та правильність зберігання.

Але за цим можете слідкувати і ви, прийшовши у будь-який заклад мережі. Особливість "Рис&Риба" — відкрита кухня, де кожен клієнт зможе спостерігати за тим, як готують саме його замовлення. 

Та головна задача суші-бару — радувати своїх покупців класичними смаками та відкривати нові сторони японської кухні. Тому окрім Філадельфії та Каліфорнії тут можна спробувати ексклюзивні роли з перцем халапеньйо, сиром чедер та незвичайними поєднаннями інгредієнтів.

Що б ви не замовили, "Рис&Риба" гарантують вам великі порції ролів по 300-350 грамів та багато риби у кожній позиції. Перевірено роками та тисячами клієнтів — залишитися голодними неможливо.

Акції та сервіс мережі "Рис&Риба"

А щоб вам смакувало краще, мережа закладів "Рис&Риба" дарують знижки та постійно проводять акції для своїх клієнтів. Наразі ви можете скористатися такими пропозиціями:

  • "Щасливі години". Отримайте знижку 15% на всі роли з меню. Акція діє з понеділка по четвер (включно) з 10:00 до 15:00.
  • Іменинники отримують знижку 15% на замовлення у день народження та наступні 7 днів.
  • Залишіть відгук про мережу в Google та отримайте подарунковий рол при наступному замовленні.
  • Заберіть замовлення самостійно та отримайте знижку 10% на замовлення.

А забрати своє замовлення можна в 9 різних точках Києва. Обирайте найближчу до вашого дому та переходьте на сайт, аби замовити вечерю на сьогодні.

- Дегтярівська, 9
- Маршала Тимошенко, 21
- Ломоносова, 52\3
- Копилівського, 1
- Повітрофлотський проспект, 5 офіс 42
- Вікентія Беретті, 4
- Трускавецька, 8
- Михайла Драгоманова, 29
- Шалімова, 70/2

"Рис&Риба" — від яскравих вражень до смачної їжі!


Оцените новость:
  • 0 оценок