Чому особисто вважаю 8363 геймерською моделлю лиш досить опосередковано та чому, передусім орієнтую її для офісних працівників, прихильниками ділових костюмів? Всі відповіді у цьому огляді.
"Офісний асистент"
Отже, стосовно позиціювання. На що особисто я звернув увагу і чому раджу RIVACASE 8363 передусім так званим "білим краваткам"!? Подивіться на колір матеріалу, сам матеріал, формат пошиття та, що також важливо, його якість – стібки рівні як стріла, ергономіка продумана чітко без чогось зайвого, використана фурнітура – одна з найякісніших, що можна зустріти в цьому сегменті виробів. І ось саме ця вишуканість пошиття, якість і формат матеріалу плюс колір. Останній строгий, не брутальний, як люблять геймери, а саме строгий, який шанується серед офісних співробітників. Він показує вашу прихильність до ділового стилю і всього що з цим пов’язано. Далі вже в стрічці поціновувачів цієї моделі любителі відряджень, ну і напевне трохи цікавості буде зі сторони гравців, адже за смаки, як відомо, не сперечаються. Проте - RIVACASE 8363 – передусім, "асистент білих краваток" і аргументів саме за таке позиціювання тут більше, ніж досить.
Габарити – 305x430x190 мм;
Вага – 865 грамів.
Використані матеріали та мої враження від якості пошиття
В RIVACASE працюють прихильники використання поліестеру в своїх сумках та рюкзаках. Цей матеріал є досить різним за своїм фасоном, у нього багато варіантів кольорів, але найголовніше – чудові захисні особливості. Виріб з поліестеру – надійний захист для речей всередині, причому не лише від пилу та піску, але й різноманітних водних впливів, наприклад тих же крапель дощу.
Стосовно використаної фурнітури, мова про фірмове рішення RIVACASE.
Якісне та надійне потовщення стінок та дна – піна. Крім згаданого, "на борту" також стропа та м’яка і навіть дещо більше того - досить ніжна тканина.
Стосовно якості пошиття, головним чином вже все було сказано вище. В RIVACASE не ставлять собі за мету економити чи то на матеріалах, чи безпосередньо на якості пошиття виробу і це відчувається. І так, тут я абсолютно не перехвалюю виробника, адже у мене досить солідний досвід використання продукції RIVACASE протягом років, і відповідний висновок робиться саме на базі цього досвіду, а також тестового періоду з RIVACASE 8363.
Відділення під ноутбук
З того, що особисто мені сподобалось тут. Перш за все, як зробили задню стінку. У неї круте потовщення (використана вже згадана раніше піна), а крім того, тут виробник ще освоїв матеріал, який запобігає деформації стінки, чи більш того – її перегинанню. Словом, можна не сумніватися в тому, що навіть якщо рюкзак з ноутбуком впаде на цю стінку з незначної висоти, ніякими проблемами для "машинки" всередині це не відіб’ється.
З потовщенням дна тут також все в повному порядку. Так, воно не у вигляді хвилі, подібній тієї, яку можна зустріти в моделі RIVACASE 8461, але захисні особливості від того не є гіршими - час на відповідну перевірку я мав.
Стінка напроти виглядає не так круто, як задня, але з захисними особливостями тут також все гаразд. А це ж основне, чи не так?
Є й окрема кишеня під планшет з дисплеєм до 10.1 дюйма. Остання – це вже традиційний "бонус" в рюкзаках RIVACASE, без якого, судячи зі всього, не обходиться жодна модель. Не користуєтесь планшетом? Не біда, сюди можна покласти інші речі з аналогічними плюс/мінус параметрами.
За використану фурнітуру я вже говорив вище. Вона фірмова, а тому, зважаючи на ідеальний імідж RIVACASE в цьому плані, якоїсь додаткової та особливої характеристики не потребує.
Центральне відділення
Тут цікавий момент, пов’язаний з потовщенням дна – в цьому відділенні воно дещо тонше ніж у ноутбучному. Скоріше за все, виробник зробив висновок, що для орієнтованих сюди речей, існуючого захисту буде достатньо. Своєю чергою - більше потовщення = більше жорсткість дна = більший візуальний об’єм рюкзака, а це не завжди виграшно. Що ж, з таким аргументом складно не погодитися.
Стосовно стінок, в плані потовщення, запитань немає – щодо захисту зроблено надійно.
Тепер кілька слів про бонуси у вигляді додаткових кишень. Внутрішні кишені на блискавці – це моя слабкість – адже це чи не найнадійніший формат транспортування документів, який на моїй практиці виправдав себе далеко не раз чи двічі. І, до речі, за надійність внутрішні кармани можуть навіть посперечатися з потаємним – до нього ще повернемося. Конкретно в цій моделі два кармани – обидва на блискавці з одинарною защібкою.
Характеристика передніх кишень та порту USB
ОК, якщо центральне відділення виробником орієнтоване на транспортування аксесуарів, чи речей у відрядження, то три передні кишеньки допоможуть вам "справитися" з аксесуарами. Це зручно. Окрема подяка виробникові за також потовщені перегородки. Додаткові кишені-пенали для тих же ручок тут також передбачені. Ще додам - дві кишені з цієї "трійці" на блискавках, а одна на липучці, а тому плануйте розміщення речей, виходячи з того, як розташовані самі кишені та їх особливостей щодо захисту.
Кілька слів стосовно порту USB. Щодо зовнішнього облаштування останнього, особисто в мене немає жодних зауважень – зроблено чудово, і фото нижче наочно це доводять.
А ось реалізація всередині, як на мене, трохи недопрацьована – відсутність, скажімо так, "посадкового місця" безпосередньо під повербанк увагу на себе звертає. Які рішення "ситуації"? Скористатися однією з внутрішніх кишень чи помістити повербанк безпосередньо в центральному відділенні – в цьому плані дискомфортну мінімум.
Стосовно самого процесу підзарядки, тут питань немає – зручно і працює все дуже добре.
"Бонусна" кишенька для ключів і не тільки
А ось ця кишенька дозволяє тримати різний "дріб’язок під рукою" – і вам лише потрібно визначитися з предметом чи предметами, які мають тут перебувати. Повірте – це дуже і дуже зручно + не губиться серед іншого.
Ремінь багажної сумки&потаємна кишеня
Тут все просто та одночасно зручно. Ремінь, за допомогою якого користувач може закріплювати рюкзак на телескопічній ручці багажної сумки, знаходиться традиційно позаду. В нього виробник вшив потаємну кишеню з блискавкою всередину. Реалізація надійна і по-своєму зручна, хоча на перших порах вимагатиме від вас деякого звикання та навряд чи це буде великою платнею за наявність даної схованки.
Транспортування
У випадку з RIVACASE 8363 передбачено два формати транспортування – наплічні ремені з регульованою величиною, стропами, додатковим кріпленням і так далі. Можна нести в руках, для чого також передбачена відповідна ручка. Відверто кажучи, особисто мені складно виділити фаворита в цьому плані – все залежить від ситуації.
Замість підсумків
Отже, RIVACASE 8363 – це дійсно цікава модель, причому передусім офісного рюкзака, з гарно продуманою ергономікою, чітким розумінням дизайну та формату. Крім естетики, виробник тут поєднав захист та зручність транспортування. На виході маємо по-своєму строгий діловий стиль, що здатен доповнити образ та задовольнити потреби навіть особливо вимогливих користувачів до речей такого плану.
Рекомендована роздрібна вартість виробу – 2199 гривень
Продукт надано пресслужбою EDG GROUP