за Wi-Fi-розетку, або ж в приміщенні, де потрібна згадана автоматизація не має Інтернету.
Упаковка
Але почнемо як завжди - з упаковки. Користувач отримає виріб в блістері відповідної форми. Матеріал упаковки прозорий, що для речей такого роду вже давно стало класикою. Ще одна класика – відсутність будь-яких наліпок на стінках, а вся передбачена дизайнерами інформація на невеликій картонній вкладці; до неї ще повернемося.
Сама по собі коробка не є запаяною, а тому у випадку перерви роботи таймера чи його «переїзду» на нове місце маєте готове для зберігання рішення!
Та незалежно від того, будете чи ні ви використовувати упаковку надалі, ознайомитися з даними на згаданому вкладиші особисто я раджу, адже це найпростіший спосіб дізнатися за ключові можливості моделі. Та про це поговоримо вже у наступному розділі. Не перемикайтесь!
Інформація на вкладиші
Отже, ми маємо справу з механічним таймером-розеткою. Про це відповідні дані на передній стінці. Крім того, тут же повна назва виробу, коротке керівництво про те, як визначати потрібний час, логотип ColorWay та ін. дані.
Позаду є також корисні «речі», найважливіша серед яких - покрокова інструкція щодо налаштування роботи таймера. Крім того, ще маємо перелік умов зберігання та адресу потужностей виробника.
Комплект поставки
Всередині коробки користувача чекає виключно сам виріб – розетка-таймер ColorWay CW-STM01-24H. Враховуючи змістовні дані на картонній вкладці та на наліпці, що розміщена на тильній панелі, в керівництві користувача як такому необхідності немає.
Ключові технічні характеристики
- Стандарт вилки - CEE 7/17;
- Напруга - 220/240 В, 50 Гц;
- Максимальне навантаження - 16 А, 3680 Вт;
- Таймер механічний - від 15 хвилин до 24 годин;
- Програми - включення, вимкнення;
- Ступінь захисту - IP20;
- Гарантія - 12 місяців.
Використані в корпусі матеріали
Корпус ColorWay CW-STM01-24H – це дві пластикові половинки що між собою зафіксовані за допомогою гвинтів – відповідні «посадкові місця» легко помітити на тильній стінці. Крім пластику, ще «на борту» трохи металевих деталей – їх компонування легко розгледіти на фото.
Враження щодо якості збірки та захист корпусу
Стосовно якості припасування деталей між собою, за підсумками мого знайомства з виробом не маю абсолютно ніяких претензій – робота виконана з дійсним знанням своєї справи. Сам по собі пластик також якісний.
Ще один плюсик - за стандарт захисту IP20, оскільки «поле» для відповідного маневру тут має місце бути.
Ергономіка – ключові тези
Передня панель реле «розділена» між розеткою, панеллю налаштувань часу та світлодіодом. Останній сигналізує про те, що наразі часу реле працює і «споживач» через цього «посередника» отримує живлення.
На протилежну сторону винесли вилку. Крім того, ще тут невелика наліпка з технічними даними щодо моделі, включаючи маркування, максимальну потужність споживача, що підключається та ін.
Нарешті, на бічній стінці справа користувач помітить перемикач між режимами «Таймер» та «Нормальний»; до нього повернемося вже у наступному розділі.
Підключення та особливості налаштування
Тут треба почати з другої половини розділу – налаштувань, адже виробник радить виконувати їх з відключеним таймером від мережі.
Крок перший – встановити перемикач роботи в режим «Таймер»;
Крок другий – встановлюємо час, коли треба увімкнути таймер. Це робиться за допомогою опускання пінів; один пін – 15 хвилин часу. Протягом доби допускається встановлення 48 програм;
Крок третій – встановлюємо поточний час поворотом циферблата.
Далі лишається власне лиш увімкнути розетку до мережі.
Потенційні сценарії використання
Взагалі варіантів використання ColorWay CW-STM01-24H безліч. Нижче я вирішив перерахувати найбільш поширені.
Будинок: автоматичне увімкнення бойлера (чи бойлерів), обігрівачів, вентиляторів, світла і так далі;
Офіс: керування освітленням, різноманітною комп’ютерною технікою та ін. приладами;
Дача: автоматизація системи поливу, запуск/вимкнення системи зовнішнього освітлення та багато іншого;
А ще автоматизація робота гірлянд, підсвітка акваріума, робота фільтрів та багато іншого. Загалом перераховувати можна ще досить довго, адже лиш згаданими сценаріями використання ColorWay CW-STM01-24H не обмежується.
Деякі висновки та підсумки
За підсумками ColorWay CW-STM01-24H – варте уваги рішення для тих користувачів, які прагнуть автоматизувати роботу конкретного «споживача». За можливі сценарії використання вже все було сказано раніше. Щодо налаштувань, на перший погляд, вони можуть здатися складними, але в підсумку розібратися у вас вийде, навіть якщо цей досвід ваш перший. Ну, а враховуючи невелику вартість, стабільну роботу після відповідних налаштувань, «на виході» маємо чудову інвестицію в автоматизацію частини процесів, що не лише відпрацює кожну вкладену в її купівлю гривню, а й принесе вам дохід.
Вартість CW-STM01-24H – 247 гривень
Продукт надано пресслужбою ColorWay