YouTube оголосив про запуск своєї програми YouTube Shorts Fund в Україні. Починаючи з грудня компанія заохочуватиме за їхній внесок авторів та артистів, які створюють креативні та унікальні короткі відео.
Фонд у розмірі 100 мільйонів доларів США був уперше представлений ще у травні і вже доступний на багатьох ринках у всьому світі. Запуск в Україні став черговим кроком на шляху реалізації довгострокового плану монетизації для Shorts.
Щоб взяти участь у програмі YouTube Shorts Fund, автори повинні відповідати наступним критеріям:
- За останні 180 днів на каналі має бути завантажене хоча б одне коротке відео, яке відповідає вимогам.
- Канали повинні відповідати Правилам спільноти YouTube, правилам щодо авторського права та правилам щодо монетизації.
- Канали, що завантажують відео з водяними знаками або логотипами сторонніх соціальних мереж, неоригінальні відео (наприклад, невідредаговані кліпи з фільмів або телешоу) або відео, які повторно завантажені з каналів інших авторів, не будуть допущені.
- Для участі в програмі не обов'язково, щоб канали зараз брали участь у програмі монетизації на YouTube.
- Автори повинні бути старші за вік повноліття у своїй країні/регіоні.
У рамках програми YouTube Shorts Fund відповідні вимогам канали можуть заробляти від 100 до 10000 доларів США щомісяця, суми бонусних виплат коригуються залежно від загальної ефективності каналу та місцезнаходження аудиторії. YouTube планує розширити програму ще на більшу кількість країн у найближчі місяці.
YouTube Shorts Fund – це ще один спосіб, за допомогою якого автори та артисти можуть монетизувати свій контент на YouTube – від реклами до платних цифрових продуктів, мерчандайзингу, брендованого контенту тощо.
«Ми заклали основу для цієї сучасної індустрії заробітку на контенті незалежними авторами понад 14 років тому, коли запустили партнерську програму YouTube – першу бізнес-модель, коли компанія ділиться більшою частиною доходів, одержаних на платформі, із авторами», – сказав Роберт Кінкл, комерційний директор YouTube.
Последние новости
- Гаджеты | Сегодня, 13:45
soundcore Liberty Buds: навушники з унікальною конструкцією корпусу - Софт | Сегодня, 13:15
QNAP обновила платформу видеонаблюдения QVR Surveillance - Гаджеты | Сегодня, 12:45
Преміальний ноутбук ASUS Zenbook A16 зі Snapdragon X2 Elite Extreme - Бизнес | Сегодня, 12:15
В Італії посилили правила для онлайн-відгуків про готелі та ресторани - Бизнес | Сегодня, 11:45
Чеський перевізник RegioJet залишає Польщу - Технологии | Сегодня, 11:15
Нові правила на кордоні з ЄС: замість штампів — біометрія - Технологии | Сегодня, 10:45
"Калашников" випробував 5,45-мм багатокульові набої для боротьби з FPV-дронами - Технологии | Сегодня, 10:15
Кібер-альянс: СБУ, ФБР та спецслужби ЄС об'єднують зусилля - Безопасность | Сегодня, 9:45
В Испании похитили люксовые сумки на миллион евро
Последние материалы
- Аналитика | Сегодня, 9:03
WOLF WARRIOR GT PRO, WOLF KING GTR MAX та URBAN - перші електросамокати Kaabo 2026 року - Аналитика | Вчера, 10:37
Maxxter NERO, ECLIPSE, E1000 та E500 – нові моделі електроскутерів 2026 року і не тільки - Обзоры | Позавчера, 13:40
ColorWay CW-CHS058PDCL-WT – сімейний мережевий адаптер з двома кабелями - Обзоры | Позавчера, 11:08
ColorWay CW-PB100LPA2MT-WPDD – найстильніший 15Вт бездротовий повербанк для iPhone і не лише - Аналитика | 6 апреля, 23:14
Електроскутери SUNRA – новинки 2026 та актуальні моделі 2025 року: чому на них варто звернути увагу - Обзоры | 5 апреля, 18:32
Logitech Signature Slim Combo MK950 – програмований комплект з потрійним підключенням - Обзоры | 26 марта, 22:47
RIVACASE 8180 – 34-літровий бізнес-кейс на колесах і не лише для відряджень - Обзоры | 16 марта, 10:31
Verbatim USB-C Pro Multiport Hub 9 Port CMH-09 - 9-портовий хаб в металевому корпусі - Обзоры | 10 марта, 5:54
Cablexpert NCT-31 - тестер для UTP, STP та коаксіальних кабелів
Популярные новости
- Софт | Сегодня, 13:15
QNAP обновила платформу видеонаблюдения QVR Surveillance 0.00 - Гаджеты | Сегодня, 12:45
Преміальний ноутбук ASUS Zenbook A16 зі Snapdragon X2 Elite Extreme 0.00 - Бизнес | Сегодня, 12:15
В Італії посилили правила для онлайн-відгуків про готелі та ресторани 0.00 - Бизнес | Сегодня, 11:45
Чеський перевізник RegioJet залишає Польщу 0.00 - Технологии | Сегодня, 11:15
Нові правила на кордоні з ЄС: замість штампів — біометрія 0.00 - Технологии | Сегодня, 10:45
"Калашников" випробував 5,45-мм багатокульові набої для боротьби з FPV-дронами 0.00 - Технологии | Сегодня, 10:15
Кібер-альянс: СБУ, ФБР та спецслужби ЄС об'єднують зусилля 0.00 - Безопасность | Сегодня, 9:45
В Испании похитили люксовые сумки на миллион евро 0.00 - Безопасность | Сегодня, 9:15
Глава МИД Литвы: НАТО уже не будет таким, как раньше 0.00
