Упаковка
Користувач отримає виріб в невеликій картонній коробці з дизайном та стилем, який ми вже зустрічали, ну, наприклад, в огляді того ж годинника GT3 GP-SW010. В підсумку маємо компактний короб з картону повторної переробки, поверх якого яскравий глянсовий футляр. Вся варта уваги інформація на стінках футляра. Особисто я раджу звернути увагу, адже як мінімум, маємо найпростіший спосіб отримати відповіді стосовно ключових особливостей новинки. Нижче на фото деталізація. То ж ви поки вивчайте, а ми йдемо далі.
Комплект поставки
Комплектація смартгодинника Gelius Amazwatch Ultra GP-SW011 Titan доповнена зарядним блоком з незнімним кабелем USB, додатковим ремінцем, виготовленим в дуже незвичному форматі, що нагадує такий у ремінця від раніше розглянутого на нашому сайті годинника Gelius GP-PK008, а також додатковою або з запасною (тут як кому більше подобається, адже безпосередньо "з коробки" годинник вже отримав захисну плівку, яку наклеїли на дисплей) плівкою, серветками, що вам знадобляться під час наклеювання, посібником користувача, а також гарантійною документацією.
Технічні характеристики та ключові особливості
- Процесор - RTL8763E;
- Дисплей – 2 дюйми, AMOLED, 410x502 пікселі;
- Акумулятор – 250 мА/год;
- Bluetooth 5.2;
- Тип та матеріал ремінця – знімний, силікон;
- Мікрофон;
- Датчики моніторингу здоров’я, сповіщення, таймер, будильник, секундомір та ін.
Використані в корпусі матеріали
Користувач Gelius Amazwatch Ultra GP-SW011 Titan отримає виріб в корпусі з преміальних матеріалів – скло + метал. Так, трохи пластику додали позаду, цього модель потребує з огляду на функціональні особливості. Та, як на мене, відверто "слабкою ланкою" цього "ланцюга" пластик позаду не є; висновок за підсумками майже місячної щоденної експлуатації.
Щодо металу, легко помітити – з нього зробили каркас, вушка для кріплень ремінця та ін. не менш важливо "дрібноту". Склом прикрили всю передню частину. Кнопки збоку металеві, а значить все також дуже непогано.
Окремо файним вийшов ремінець. Використаний матеріал – гіпоалергенний силікон. Стосовно якості, дам 10 з 10 можливих; з кольором та дизайном все також на висоті. Кріплення класичне, надійність перевірена, скажімо так, далеко не першою моделлю і не лише Gelius.
"Бонусний" ремінець зі своїм кріпленням вийшов цікавим. З даним форматом я познайомився в огляді вже згаданого вище Gelius GP-PK008. І хоча з аксесуаром для Amazwatch Ultra GP-SW011 Titan вони схожі не "один-в-один" все ж стиль той же. Особисто мою увагу дане рішення привернуло, то ж раджу, як мінімум, для експериментів.
Якість збірки та захист корпусу
Якщо коротко та по суті, з якістю збірки все дуже добре; жодних зауважень ні щодо рівня використаних матеріалів, ні щодо щільності припасування їх між собою. Виріб дійсно виглядає чудово – по даному пункту жодної зачіпки, навіть у форматі відвертого скепсису. Словом - будете задоволені – мій досвід вам це гарантує.
Окрема приємність – захист корпусу за стандартом IP68. Таким чином, за дотримання умов, що передбачені даним стандартом, користувач може приймати душ поруч з годинником, або плавати з ним в басейні чи іншій водоймі. Останнє, впевнений, сподобається любителям кардіонавантажень.
До питання про ергономіку
Основна навігація по меню у Gelius Amazwatch Ultra GP-SW011 Titan за сенсорним екраном. Крім нього, правою верхньою кнопкою можна вмикати/вимикати живлення, керувати меню та підтверджувати вибір заставок. Нижня кнопка на цій же частині корпусу – блокування екрана та спортивні режими. До речі, між цими елементами розміщена мініатюрна прорізь вбудованого мікрофона.
З протилежного ребра відкривається доступ до гучномовця.
Нарешті, позаду маємо контактний майданчик для підключення зарядного блоку. Тут же в центрі необхідні датчики + стрічка технічних даних.
Панель спереду повністю за дисплеєм.
Дисплей. Цифри
У Gelius Amazwatch Ultra GP-SW011 Titan якісний AMOLED-дисплей, діагональ якого 2 дюйми та роздільна здатність 410х502 пікселі. Останній показник прямо вказує на те, що питання будь-якого "зерна" за дисплеєм виключене.
Налаштування дисплея та враження щодо можливостей
З відповідного меню налаштувань у вас буде можливість регулювання рівня яскравості, налаштування роботи тайм-ауту підсвітки екрана в режимі простою, а ще запуск в роботу режиму AOD. Останній на практиці забезпечує додаткову зручність у використанні годинника, оскільки ви завжди можете швидко переглянути час та інші важливі дані без необхідності вмикати екран.
В підсумку маємо чудову деталізовану картинку без спотворень, причому, що приємно, навіть за умов максимально можливого кута нахилу.
До чуйності екрана питань також немає, причому навіть у форматі побіжного натиснення.
Акумулятор
Ємність акумулятора 250 мА/год.
Автономність
Моя практика довела – на одному 100% заряді годинник пропрацює тиждень в режимі змішаного використання, що за визначенням є досить пристойним результатом.
Серед найбільш цікавих особливостей відповідного підменю налаштувань варто відзначити "Енергоощадження". Останній зводиться до автоматичного роз’єднання зв’язку через модуль Bluetooth зі смартфоном.
Швидкість підзарядки
Підзарядка з нуля до "сотні" займає від 2 до 3 годин.
Вбудований динамік
Gelius Amazwatch Ultra GP-SW011 Titan отримав вбудований динамік. За розміщення його я вже говорив вище.
Якість звуку
За пункт щодо якості можна бути абсолютно спокійним. В підсумку, навіть зважаючи на габарити виробу, маємо досить пристойну гучність та, що також напрочуд приємно, відсутність спотворень, навіть на максимумі можливого. Особисто для мене це показник.
Процесор
"Серцем" Gelius Amazwatch Ultra GP-SW011 Titan являється потужний процесор RTL8763E, можливостей якого на практиці абсолютно достатньо для гарної швидкодії системи. Я тривалий час користувався даною моделлю годинника і часу на об’єктивні висновки у мене було більше ніж досить.
FitCloudPro
Для того, щоб мати можливість "розкрити" функціональний потенціал виробу на повну, користувачеві доведеться встановити додаток FitCloudPro. Останній розповсюджується абсолютно безплатно та є доступним як для платформи iOS, так і Android.
Особливості та можливості FitCloudPro
Тепер стосовно можливостей додатка. Маємо три великі розділи: "Домашня сторінка", "Пристрій", "Профіль".
"Домашня сторінка" - свого роду "фіксатор" результатів тренувань та моніторинг здоров’я.
"Пристрій" - підрозділ меню, що дозволяє налаштовувати будильник, обирати циферблат, різноманітні спортивні режими, отримувати сповіщення про погоду та багато ін.
"Профіль" - це доступ до мети стосовно фізичних навантажень на день, одиниць виміру, можливість підключення до Google Fit та чимало іншого.
Замість висновків
Amazwatch Ultra GP-SW011 доступний у двох кольорах – Titan, як та, що побувала у нас на тестуванні, а ще класичній чорній, а тому користувачеві буде з чого обрати.
В підсумку Amazwatch Ultra GP-SW011 – дійсно вишукана модель смартгодинника, що варта уваги сучасного користувача. Виріб отримав преміальний дизайн з дійсно чудово пропрацьованими кнопками, якісний AMOLED-дисплей, хорошу автономність та функціонал, як кажуть, чи не на всі випадки життя. Щодо останнього, особисто мої потреби в комунікаціях та фізичних активностях наявний "ресурс під капотом" зміг "перекрити" повністю.
Вартість Gelius Amazwatch Ultra GP-SW011 Titan – 2299 гривень
Продукт надано пресслужбою Gelius