21 августа 2022, 21:46

Самое интересное за неделю. Выпуск 28 (2022) - енергонезалежні рішення EcoFlow та однофазні реле Новатек-Електро

Дата анонсу iPhone 14, 24-портовий гігабітний комутатор Linksys LGS124, Латвія передала Україні вертольоти Мі-17 і Мі-2, як боротися із нав’язливими рекламними оголошеннями - найбільш цікаві новини минулого тижня.

Эрдоган планирует договориться с Байденом о поставках истребителей F-16, - Sabah

Турция уже несколько месяцев ведет переговоры с США о покупке истребителей F-16. И эта же тема будет затронута во время встречи Реджепа Тайип Эрдогана с Джо Байденом в следующем месяце в ходе заседания Генеральной ассамблеи ООН в Нью-Йорке.Германия закачивает газ в хранилища с опережением графика

Сейчас они заполнены более, чем на 75%
, сообщил глава Федерального сетевого агентства Клаус Мюллер. Хотя правительство ФРГ планировало достичь этого показателя только к 1 сентября.Як можна боротися із нав’язливими рекламними оголошеннями?

Певна реклама у стрічці Facebook
з’являється з кількох причин. По-перше, якщо рекламодавець налаштував відповідне таргетування, під параметри якого підпадає користувач (наприклад, мешканець Києва, хлопець віком 25–45 років, захоплюється велоспортом).По-друге, соцмережа дійсно може збирати інформацію про ваші уподобання та інтереси, спираючись на вашу активність, а також на дані "партнерів, підрядників і третіх сторін" (детальніше про це – у Політиці конфіденційності Facebook.

Telegram отказался удалять инструкции по проведению диверсий на ЖД

Стало известно, что сегодня так называемый суд в РФ оштрафовал Telegram на общую сумму в 11 млн. российских рублей ($179 215).Латвія передала Україні вертольоти Мі-17 і Мі-2

Повітряні сили України отримали чотири вертольоти, подаровані Латвією, найближчим часом вони повністю увійдуть до складу авіаційного парку ЗСУ.

Відкрито реєстрацію на вебінар “Енергонезалежні рішення EcoFlow для бізнесу


Вже 23 серпня о 16:00 експерти EcoFlow поділяться досвідом використання станцій RIVER Pro і DELTA Max
у стоматологічній клініці.Та розкажуть, як уникати зупинок роботи, не втрачаючи час і гроші вашому бізнесу.

Словакия будет поставлять Украине оружие, несмотря на сопротивление РФ

Министр обороны Словакии Ярослав Надь выразил уверенность, что снижение поддержки словаками инициативы по передаче Украине оружия связано с активностью в его стране российской пропаганды.В Украину прибыли еще шесть гаубиц M109

В Украину прибыли еще шесть гаубиц M109 из Латвии
, - министр обороны Алексей Резников.Потужні однофазні реле від Новатек-Електро

Однофазні реле напруги призначені для захисту однофазного навантаження
від неприпустимих коливань мережевої напруги.LINKSYS VELOP WiFi 6 MX10600 AX5300

Ця система забезпечить більшу швидкість, покриття і ємкість, ніж будь-яка інша технологія WiFi
.

WiFi 6 - це наступна еволюція технології WiFi:

До 5,3 Гбіт/с500+ квадратних метрів

50+ пристроїв

Маршрутизатор Velop MX10 c технологією WiFi 6 забезпечує справжню гігабітну швидкість по всьому вашому будинку, до 5,3 Гбіт/с і 12-потокове підключення. OFDMA наступного покоління (множинний доступ з ортогональним частотним поділом) підвищує ефективність в ситуаціях з високою щільністю, забезпечуючи високошвидкісний Wi-Fi для декількох пристроїв одночасно.

Інтелектуальна MESH-технологія Velop в поєднанні з WiFi 6 забезпечує гігабітну швидкість WiFi у будь-якому куточку вашого будинку, включаючи відкриті майданчики.

Linksys LGS124 - 24-портовий гігабітний комутатор

Некерований комутатор, що забезпечує гігабітну швидкість
, щоб мінімізувати час передачі та значно розширити можливості потокової передачі файлів з високою пропускною здатністю.Некеровані комутатори Linksys пропонують швидке і просте рішення для розширення вашої офісної мережі з допомогою установки, plug-and-play.

Известна дата анонса iPhone 14

Apple планирует представить 7 сентября новый iPhone 14
— Bloomberg.


Оцените публикацию:
  • 1 оценка
Другие аналитические статьи