Наскільки цікавими є дані пропозиції та яку ще функціональність поєднують? Всі відповіді далі.
Maxxter AYG5-3KW
Для початку одна важлива скажімо так, ремарка. Всі моделі Maxxter, про які піде мова далі, об’єднує важлива особливість – чистий синус. Таким чином, за якість енергії, яка буде подаватися з виробу на вашу інфраструктуру можна не перейматися.
Стосовно дизайну. Maxxter AYG5-3KW – масивне рішення напольно-настінного формату інсталяції – залежить від умов локації, де буде встановлений виріб. За умови розгортання ми не говоримо – це тема огляду. Чи будуть дані рішення у нас на тестуванні, поки прогнозувати не берусь.
Maxxter AYG5-3KW – це умовно-мобільне рішення. Дана модель не розрахована на часту зміну локації через габарити, вагу та ін. умови. Та за необхідності, звісно ж, такий "переїзд" можливий.
Молочний відтінок кольору, компактний інформаційний дисплей на передній стінці, необхідні інтерфейси підключення – компонування всього виглядає вдалим, та й перші тестування колег це також доводять.
Стосовно можливостей, крім підтримки чистого синуса, Maxxter AYG5-3KW пропонує 3 кВт номінальної потужності, роботу на частоті 50/60 Гц, настроюваний струм заряджання акумулятора, захист від перевантаження / перегріву / короткого замикання, підтримку функції холодного старту та багато ін.
Стосовного ж параметрів наявного "на борту" акумулятора, тут маємо 25.6 В номінальної напруги, 196 А•год номінальної ємності, 5 кВт•год номінальної ємності енергії та багато ін. важливих "речей".
Загалом така система розрахована на невеликий офіс, дачну ділянку, або ж 2-3-кімнатну квартиру. Вона без проблем заживить всі критично-важливі вузли, а за умови економного використання користувачеві гарантована автономність навіть на кілька діб. Крім того, дана система (як і інші серед представлених тут) є самозарядною і може заряджатися, в тому числі від сонячних панелей.
Вартість – 65 999 гривень
Maxxter YG5-3.5KW
Дещо потужніша модель в схожому формфакторі, що і згадана вище. В металевому корпусі ми також маємо напрочуд вдале поєднання молочного відтінку з чорними вставками, компактним дисплеєм спереду плюс реалізованою "на борту" інтерфейсною базою. Словом, зроблено так, щоб і інсталяція, і подальше користування виробом було в задоволення.
Як і у випадку з моделлю AYG5-3KW, доступно встановлення на стінку або ж підлогу, залежить від вашої інфраструктури.
Серед найбільш цікавих особливостей варто відзначити номінальну вихідну потужність – 3,5 кВт, роботу на частоті 50/60 Гц, згаданий вище чистий синус, функцію холодного старту та ін.
Стосовно вбудованого акумулятора, серед найбільш цікавих його параметрів - номінальна ємність в 196 А•год, 5 кВт•год - номінальної ємності енергії, підтримка функції швидкого заряджання.
Дана система по типу AYG5-3KW також отримала можливість зарядки, в тому числі від сонячних панелей, захист від "позаштатних" проявів електричної мережі та багато ін. корисних "речей", які разом здатні ефективно перебрати на себе чи не всі можливі проблеми зі стабільністю подачі електрики.
Вартість – 65 999 гривень
Maxxter AYG10-5KW
Значно потужніше за згадані вище моделі рішення, однією з відмінностей якого (і яку не забезпечують "менші" моделі) є максимальна споживча потужність – 5,5 кВт. Тобто ніяких обмежень.
Друге, що мені також ну дуже сподобалось – параметри акумулятора всередині: номінальна напруга - 51.2 В, номінальна ємність - 196 А•год, номінальна ємність енергії - 10 кВт•год, швидке заряджання (0-100%) - 2 год (заряд від мережі + сонячні панелі).
Третє – наявність коліщаток які дещо покращують транспортування Maxxter AYG10-5KW. Крім того, тут також є настроюваний струм заряджання акумулятора, пріоритет змінного струму / сонячного зарядного пристрою, автоматичний перезапуск, який ви також можете налаштувати самостійно та ін.
Відносна вологість приміщення, в якому буде встановлюватися система, не має перевищувати 90%. Крім того, потрібно уникати наявності прямої конденсації. Ці умови стосуються всіх представлених тут виробів.
Ну і звісно ж, система автоматичного заряджання акумулятора, в тому числі від сонячних панелей, різноманітні захисти від позаштатних коливань електричної мережі. Словом, варте уваги!
Вартість – 99 999 гривень
Maxxter YG10-5.5KW
Схожа за зовнішністю та функціональністю модель зі всіма притаманними таким рішенням Maxxter особливостями. Тут ми також маємо необхідну систему захисту від можливих позаштатних коливань електромережі, можливість підзарядки в тому числі від сонячних панелей та багато інших, не менш корисних "речей".
Стосовно особливостей вбудованого акумулятора, вони виглядають так:
• Номінальна напруга - 51.2 В;
• Номінальна ємність - 196 А•год;
• Номінальна ємність енергії - 10 кВт•год;
• Максимальне швидке заряджання (0-100%): 2 год (заряд від мережі + сонячні панелі);
Максимальна споживча потужність – 5,5 кВт, а вхідна напруга PV – 450.
Вартість – 99 999 гривень
Maxxter AYG20-10KW
ТОПова на цей час пропозиція. Номінальна вихідна потужність – 10 кВт, номінальна ємність - 400 А•год, вага виробу – близько 200 кг. Так, у нас повністю стаціонарне рішення для будинку, котеджу, великої квартири, офісу і так далі. Maxxter AYG20-10KW забезпечить повне обслуговування інфраструктури будь-якого з зазначених приміщень протягом годин чи ж діб за умови вимкнення особливо ресурсоємних споживачів. Також маємо повний захист від позаштатних проявів електричної мережі, можливість підзарядки, в тому числі від сонячних панелей та багато ін.
Стосовно ж особливостей акумулятора, вони наступні:
• Номінальна напруга - 51.2 В;
• Номінальна ємність - 400 А•год;
• Номінальна ємність енергії - 20000 Вт•год;
• Максимальне швидке заряджання (0-100%) - 2 год (заряд від мережі + сонячні панелі);
• Тип: літієвий LiFePo4.
Серед іншого варто відзначити діапазон вхідної напруги, що настроюється, настроюваний струм зарядки акумулятора, настроюваний пріоритет змінного струму/сонячного зарядного пристрою + можливість автоматичного перезапуску та ін.
Вартість – 189 999 гривень
В сухому залишку
Потенційно кожна з представлених моделей в цій добірці може бути легко інтегрована в вашу домашню чи ж офісну інфраструктуру, і обирати саме ту варто, виходячи з необхідної вам потужності. Так, дані вироби не є дешевими, але великий гарантійний термін експлуатації, відсутність проблем зі стабільністю електромережі оселі ж офісу + можливість надалі під'єднати сонячні панелі, отримавши, таким чином, ще більшу автономність, роблять ці новинки Maxxter цікавими в очах сучасного прогресивного користувача.