Vodafone продовжив підтримку Lifeline Ukraine. У 2019 році компанія долучилась до проекту підтримки психічного здоров’я українців Lifeline Ukraine та відкрила для своїх абонентів короткий номер 7333 для дзвінків на гарячу лінію.
Гаряча лінія була створена в першу чергу для ветеранів та їх близьких з метою запобігання самогубствам, та аудиторія абонентів розширилась. Наразі психологічну допомогу за коротким номером 7333 може отримати кожен абонент Vodafone, який цього потребує. Дзвінок безкоштовний.
Основним завданням психологів-консультантів на гарячій лінії є попередити розвиток кризової ситуації, запобігти виникненню і підвищенню ризику суїцидальної поведінки, якщо такий існує, надати конкретні інструкції абоненту щодо зменшення емоційної напруги, допомогти віднайти і мобілізувати ресурси задля вирішення проблем, які спровокували кризову ситуацію. Гаряча лінія працює 24 години на день, 7 днів на тиждень.
«Vodafone Україна був першим оператором, який приєднався до цієї ініціативи партнерів. Наразі ми бачимо, наскільки це рішення було важливим для українців. За 2022 рік лінія отримала понад 21 000 звернень. Це на 110% більше ніж було отримано звернень у 2021 році. Попит на психологічну підтримку зростає надалі: понад 25 000 звернень надійшли лише за 6 місяців цього року. Ми продовжуємо підтримувати Lifeline Ukraine та прагнемо, щоб завдяки технологіям зв’язку кожен наш абонент міг отримати необхідну допомогу, як медичну, так і психоемоційну», – відзначила Вікторія Рубан, очільниця відділу зв’язків з громадськістю Vodafone Україна.
Слід зазначити, що команда фахівців Lifeline Ukraine пройшла навчання у провідних міжнародних фахівців Ізраїлю, США та Європи з роботи в телефонному консультуванні, превенції суїцидів та кризового психологічного консультування й постійно проходить внутрішнє навчання та супервізії в організації.
Гаряча лінія працює з серпня 2019 року. Станом на сьогодні фахівцями лінії надано понад 70 тисяч консультацій.
Последние новости
- Бизнес | Сегодня, 13:15
Великобритания и Китай подписали ряд соглашений - Технологии | Сегодня, 12:48
Что показывает КТ грудной клетки: болезни, которые выявляют и дальнейшие шаги - Бизнес | Сегодня, 12:45
Италия передала Украине котельное оборудование на €1,86 млн - Бизнес | Сегодня, 12:15
США и Дания начали переговоры по соглашению о Гренландии - Технологии | Сегодня, 11:45
Spark воспроизвела российский дрон типа "ждун" - Бизнес | Сегодня, 11:15
НБУ снизил учетную ставку до 15% - Технологии | Сегодня, 10:45
Правительство запускает программу "СвітлоДім" - Бизнес | Сегодня, 10:15
Мерц: Вступление Украины в ЕС 1 января 2027 года исключено - Бизнес | Сегодня, 9:45
OpenAI презентувала безкоштовний інструмент для написання наукових робіт
Последние материалы
- Обзоры | 14 января, 9:06
Verbatim Sync & Charge USB4 - 240 Вт (31847) - USB-C - кабель для потужних пристроїв - Обзоры | 28 декабря, 18:19
Verbatim GaN 240Вт (32205) – найпотужнішій мобільний адаптер серед тих, що я бачив - Обзоры | 26 декабря, 11:31
Автономний Інтернет під час блекаутів: живлення роутера та ONU - Обзоры | 24 декабря, 12:03
Logitech Wave Keys – твоя особливо ергономічна клавіатура - Обзоры | 17 декабря, 22:06
Kingston Canvas Go! Plus SD – швидкісна карта для фотографів-екстремалів - Аналитика | 16 декабря, 14:41
Гігабітний інтернет - інвестиція у домашній комфорт та майбутнє - Аналитика | 14 декабря, 23:53
Дайджест найцікавішого за тиждень №17: ПУМБ пропонує рішення EcoFlow в оплату частинами - Аналитика | 8 декабря, 8:55
Дайджест найцікавішого за тиждень №17: знижки до 50% на продукцію EcoFlow та ракети Р-60 на БПЛА Shahed - Обзоры | 8 декабря, 0:06
ColorWay CW-PHP01P – дитячий фотоапарат-принтер з МР3 та іграми
Популярные новости
- Технологии | Позавчера, 16:30
Казахстанські ДШВ виходять на дрібносерійне складання БпЛА 4.00 - Бизнес | Сегодня, 13:15
Великобритания и Китай подписали ряд соглашений 0.00 - Технологии | Сегодня, 12:48
Что показывает КТ грудной клетки: болезни, которые выявляют и дальнейшие шаги 0.00 - Бизнес | Сегодня, 12:45
Италия передала Украине котельное оборудование на €1,86 млн 0.00 - Бизнес | Сегодня, 12:15
США и Дания начали переговоры по соглашению о Гренландии 0.00 - Технологии | Сегодня, 11:45
Spark воспроизвела российский дрон типа "ждун" 0.00 - Бизнес | Сегодня, 11:15
НБУ снизил учетную ставку до 15% 0.00 - Технологии | Сегодня, 10:45
Правительство запускает программу "СвітлоДім" 0.00 - Бизнес | Сегодня, 10:15
Мерц: Вступление Украины в ЕС 1 января 2027 года исключено 0.00
