Держспецзв’язку за підтримки проєкту EU4DigitalUA, що фінансується ЄС, організовує українські студентські змагання з кібербезпеки UA30CTF, які відбудуться 25 лютого у форматі Capture the Flag.
Під час UA30CTF учасники не тільки зможуть показати власні вміння, а й дізнаються багато корисного для розвитку своїх навичок – провідні спеціалісти у галузі кібербезпеки в Україні поділяться зі студентами своїм досвідом.
Формат, дата та місце проведення заходу: 25 лютого 2023 року, м. Київ, офлайн