Збори для спільної ініціативи Київстар та платформи dobro.ua від БО МБФ «Українська Біржа Благодійності» «Дитяча надія» перетнули суму у 12 мільйонів гривень.
Завдяки системним SMS-пожертвам від абонентів оператора впродовж майже 4 років, нове обладнання отримали 48 відділень українських лікарень. Воно допомагає медикам рятувати маленьких пацієнтів з онко й кардіо захворюваннями та постраждалих від війни українців, які продовжують в закладах своє лікування.
«Дитяча надія» була заснована Київстар та БО МБФ «Українська Біржа Благодійності» в грудні 2018 року. Благодійну ініціативу вдається реалізовувати завдяки SMS-повідомленням небайдужих абонентів мобільного оператора. Загалом для проєкту було відправлено більш як 670 тисяч благодійних SMS, дитячою надією стали 220 тисяч абонентів Київстар, 19 тисяч з яких налаштували регулярну пожертву та щомісяця допомагають дітям.
Вартість такої благодійної підписки з мобільного рахунку складає всього 5, 10, 15 та 20 грн, що загалом кожного місяця приносить 180–200 тисяч гривень регулярної допомоги лікарням. Це дозволяє забезпечити важливим обладнанням та медичними інструментами щонайменше одне нове дитяче відділення.