Завітати до друзів у гості або запросити їх до себе – це не лише привід гарно провести час, а й можливість заощадити електроенергію принаймні в одній оселі.
Саме у такий спосіб пропонують економити світло YASNO та сервіс виклику авто Bolt, даруючи українцям знижки на поїздки у грудні.
Акція від Bolt та YASNO триватиме з 5 по 25 грудня на усій підконтрольній території України.
Для нових користувачів, які зареєстрували обліковий запис у мобільному додатку Bolt після 1 грудня, діятиме універсальний промокод SAVELIGHT, що дає право на знижку 70 грн при першому виклику авто. Кількість пропозицій обмежена.