26 февраля 2025, 13:45

Vodafone Україна інвестує у розвиток інженерної освіти

Vodafone Україна інвестував 10 мільйонів гривень у розбудову Інженерної школи Київської школи економіки (KSE).

Кошти спрямовані на стипендії студентам, а також на створення ще двох сучасних конструкторських лабораторій.

У вересні 2024 року завдяки інвестиціям Vodafone Україна в KSE було відкрито магістерські програми з мікро- та наноелектроніки й інженерії, на яких навчаються 100 студентів. Програма підготовки інженерів-електриків була розроблена спільно з ETH Zurich – одним із провідних інженерних інститутів світу.

Завдяки другій інвестиції Vodafone у розмірі 10 мільйонів гривень, студенти отримають ще більше можливостей для навчання та практичної роботи з передовими технологіями.

Лабораторія з мікро- та наноелектроніки KSE вже працює та обладнана платами Zybo Z7, SDR ADALM-PLUTO, ASLK PRO, професійний софт Vivado, QuestaSim, Matlab, Cadence. Ці інструменти дозволяють студентам:
- Розробляти апаратні рішення та інтегрувати їх із програмним забезпеченням.
- Тестувати алгоритми радіозв’язку на реальному обладнанні.
- Моделювати та оптимізувати системи для роботи на FPGA платформах.
- Використовувати QuestaSim для перевірки та верифікації своїх проєктів.

Окрім цього, лабораторія є єдиною в Україні, сертифікованою Europractice як Full-IC Membership. Це дозволяє студентам не лише отримувати доступ до передового програмного забезпечення, а й виготовляти власні чіпи в межах міжнародних програм MPW.

Лабораторія KSE включає в себе 20 комп’ютерних місць, лекційну залу, аудиторію для навчання та роботи з приладами, вільний простір та навчальні приміщення в укритті.

Завдяки новій інвестиції Vodafone Україна у 10 мільйонів гривень, найближчим часом у KSE будуть відкриті ще дві сучасні лабораторії, що розширять можливості для студентів і викладачів у сфері технічної освіти.

Завдяки партнерству з KSE Foundation Vodafone Україна допомагає формувати нову освітню екосистему, яка забезпечує студентам доступ до найсучасніших знань та технологій та спрямована на створення сильного наукового та технологічного потенціалу України.
Оцените новость:
  • 0 оценок