Укрпошта продовжує розширювати мережу пересувних відділень поштового зв’язку: з 1 листопада 31 мобільне відділення виїхало на маршрути Полтавського, Решетилівського, Диканського, Кобеляцького та Новосанжарського районів Полтавщини.
Загалом в Полтавській області тепер працює 130 пересувних відділень поштового зв’язку та 189 стаціонарних відділення, з яких 99 – в селах.
Завершилося впровадження пересувних відділень поштового зв'язку і на Житомирщині. Там з початку листопада розпочали роботу 29 пересувних відділень поштового зв’язку. Вони сумарно будуть обслуговувати 448 сіл з населенням понад 90 тис. мешканців Малинського, Овруцького та Олевського районів. Зараз у Житомирській області працює 123 пересувних та 189 стаціонарних відділень поштового зв’язку.
З 1 листопада розпочали роботу ще 4 пересувні відділення Укрпошти. Вони будуть обслуговувати 29 сіл Кам’янець-Подільського району Хмельницької області й надаватимуть весь спектр послуг Укрпошти більш як 12 тис мешканцям цих населених пунктів. Зараз в Хмельницькій області працює 106 пересувних та 251 стаціонарне відділення поштового зв’язку.
З початку війни Укрпошта запустила майже 600 пересувних відділень поштового зв’язку. Загалом по всій країні надають поштові послуги 1802 автівки. Зараз вони надають такі ж послуги, як і неавтоматизовані поштові відділення: видачу пенсій, прийом комунальних та інших платежів, оформлення передплати та доставку періодики, доставку посилок, продаж товарів. З наступного року Укрпошта розпочне автоматизацію мобільних відділень, завдяки чому українці не лише в містах, але і в селах отримають доступ до фінансових послуг, таких як поповнення карткових рахунків, переказ між рахунками тощо.